Попкорн - калорійність
Попкорн – це зерна спеціального сорту кукурудзу які «вибухнули» під час термічної обробки.
Насправді, попкорн може бути корисним перекусом. Це стосується того виду, який не містить жирів і підсилювачів смаку. В такому випадку, калорійність попкорну невисока (особливо на порцію), містить багато клітковини, вітамінів групи В, калію, магнію та фосфору.
Скільки калорій у попкорні?
У 100 г попкорну без додатків (крім солі) міститься 323 ккал. Тобто, у стандартній порції 32 г (як маленький стакан попкорну в кінотеатрі) міститься всього 103 ккал.
➤ Цікавий факт: для попкорну підходить не будь-яка кукурудза, а лише спеціальних сортів. В зернах кукурудзи для попкорну дуже багато води, яка під дією високої температури (вище 175 градусів) перетворюється на пару і розриває оболонку зерна.
Тож, корисний попкорн можна приготувати і вдома, купивши спеціальну кукурудзу (готується в мікрохвильовці, в каструлі чи духовці, в закритій ємності, близько 4-6 хвилин).
Чи можна їсти попкорн під час схуднення?
Можна. Але краще підійде домашній попкорн із помірною кількістю солі і натуральними спеціями (або хоча б магазинний солоний без додатків). І енергетична цінність попкорну в такому випадку буде помірна.
Шкода попкорну
Найбільша шкода від магазинного попкорну. Він часто містить денну норму солі на маленьку порцію, підсилювачі смаку та транс-жири.
♨ Оригінальні рецепти з попкорном:
• домашній кокосовий попкорн (з кокосовим цукром та кокосовою олією);
• капучино з попкорном та тертим чорним шоколадом;
• козинаки з підсоленого попкорну, меду та порізаного мигдалю (або мигдалевих пелюсток).